Заходи та конкурси


День безпечного Інтернету 

В Україні День безпечного Інтернету відзначається з 2009 року за підтримки «Майкрософт Україна». Цього дня (й протягом тижня) проводяться різноманітні конференції, круглі столи, «прямі лінії» за участю експертів, спрямовані на популяризацію механізмів безпечної роботи в мережі, обговорюються питання інтернет-етики, загроз протизаконного контенту, а також ведуться дискусії та діалоги з пошуку компромісу між ефективністю та безпечністю використання Інтернету з урахуванням української специфіки.

Враховуючи те, що Інтернет є важливою та невід’ємної частиною життя сучасної дитини, простором реалізації більшості фундаментальних прав дитини, зосередженням на можливостях, які надає Інтернет, учні НВК також долучилися до даної акції.  Учні 2-11 класів  переглянули відеоролики про правила безпечного користування Інтернетом, виконали завдання та приєдналися до дискусії щодо важливості даної теми.

 Учасники акції були відкриті до щирого спілкування, вільно висловлювали думки, міркування, коментарі, вносили пропозиції, чесно визнавали власну необізнаність. Отримана інформація у подальшому допоможе дітям  не потрапити у «пастку» Інтернету.


 


 

  

  

 

Учні мали можливість поділитися своїм щоденним досвідом користування Інтернетом та плануванням подальших дій його безпечного використання, починаючи зі спілкування у соціальних мережах, завершуючи придбанням товарів он-лайн. Задля успішного навчання вчителі інформатики Пашко Ю.О., Ніколенко Т.В., Приходько С.В. створили позитивний емоційний  фон. Спілкуючись з учнями, учителі формували навики безпечної поведінки дітей в Інтернеті, мотивували їх дії.  Вони ознайомили школярів з тим, як повідомити про неналежний або нелегальний контент, який вони бачать у соціальних мережах чи на тих сайтах, якими користуються. Учні дізнались куди потрібно звернутися за допомогою та отримати підтримку, якщо стали жертвою чиїхось дій в Інтернеті.

Конкурс "Бобер" 

«Бобер» — Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності, який проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою, активізація творчої діяльності вчителів, надання статистичних даних результатів конкурсу для вдосконалення навчальних програм та підручників. Конкурс проводиться щорічно у першу неділю листопада спільно з Міжнародною Спільнотою “Бобер” (“International Beaver Community”). Організація «International Beaver Community» налічує на сьогодні 13 країн. Україна вперше провела в себе конкурс у 2008 році.




Година коду

В рамках тижня комп’ютерних наук, було проведено конкурс "ГодинаКоду". "Година Коду" є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180+ країнах світу. В Україні відзначення цієї подіі було проведено з 7 по 13 грудня 2015 року за ініціативи компанїї «Майкрософт Україна». "Година Коду" - це освітній проект, створений для демонстрації можливостей навчитися основам кодування незалежно від віку, соціального стану чи знань. Метою проекту є залучення десятків мільйонів учнів по всьому світу до занять з програмування. Учні 6-9 класів НВК "Знам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей" також приєдналися до участі у цьому конкурсі. Спробували свої сили у ролі програміста, та отримали чимале задоволення від проходження запропонованих завдань.


 

 

 

 

 

 


Немає коментарів:

Дописати коментар